Projekt Vily Troja získal hned dvě ocenění v soutěži Realitní projekt roku 2015

18. listopadu 2015

Realitní projekt roku 2015 je přehlídkou nejoblíbenějších českých developerských projektů v jednotlivých regionech České republiky. Slavnostní vyhlášení soutěže proběhlo při příležitosti Realitního kongresu 2015, který se konal dne 9.11.2015 v kongresovém hotelu Clarion v Praze.

Projekt Vily Troja, jehož developerem je společnost Urbanitas, získal hned dvě ocenění z celkem tří kategorií v této prestižní soutěži. Projekt se může pyšnit Cenou architektů a Cenou veřejnosti. O tomto ocenění rozhodla odborná porota, jejíž členové jsou vybírání z řad realitních odborníků a architektů.

Vyjádření organizátora pana Reného Hradeckého k soutěži Realitní projekt roku 2015:

„Do letošního ročníku ankety se přihlásilo téměř šedesát projektů, které se realizují nejen v Praze, ale po celé České republice,“ říká René Hradecký, zástupce společnosti Conventia, která akci organizuje. „Byli jsme příjemně překvapeni obrovským zájmem i počtem přihlášených projektů. Nové byty se v letošním roce prodávají velmi dobře, na druhou stranu je znát i to, že lidé vyhledávají dobré bydlení na dobré adrese. Konkurence je velká a developeři si to uvědomují. Jsme rádi, že se staví čím dál více projektů, které tato očekávání splňují“ dodává Hradecký. Vítězné projekty mohou nést označení Realitní projekt roku 2015.

Výsledky celostátní ankety Realitní projekt roku jsou již tradičně vyhlašovány u příležitosti konání Realitního kongresu, který se každoročně koná v Praze za účasti stovek zástupců realitních kanceláří a developerů. Soutěž si klade za cíl mapovat a oceňovat kvalitní rezidenční developerské projekty po celé České republice. „Developeři čím dál více pociťují přetlak nabídky nad poptávkou a v současné době uspějí na trhu pouze ty nejlepší projekty, které mají dobře nastavené ceny, kvalitní architektonické zpracování a jsou i kvalitně postaveny. Dobrá dopravní dostupnost a dostatečná občanská vybavenost v okolí jsou o nově postavených projektů samozřejmostí. Developerské projekty, kterým tyto atributy chybějí, v dnešní době nemají na trhu šanci obstát,“ shrnuje Hradecký.

unnamed2

Mohlo by vás zajímat

Co je podle vás známkou luxusní nemovitosti?

27. ledna 2016

LUXURY properties na Dýšině

22. července 2016

Luxury Properties partnerem finálového večeru Golf Development Tour 2017

6. prosince 2017