Co je podle vás známkou luxusní nemovitosti?

27. ledna 2016

Tuto otázku jsme vám položili během společenské akce, která se konala za účelem slavnostního ukončení loňské golfové sezony túry DEVELOPMENT tour. Zajímalo nás, co si představujete pod pojmem luxusní nemovitost.

Nejvíce jste zmiňovali lukrativní a výjimečnou lokalitu, pohodlí a soukromí. Tohle všechno jde ruku v ruce s kvalitou provedení luxusní stavby a také komfortním vybavením v té nejvyšší technologické třídě. K luxusní nemovitosti také patří zázemí, které vám nabízí. Může to být v podobě velké zahrady, uzavřeného soukromého objektu s ostrahou a venkovními kamerami a v neposlední řadě i dobré vztahy se sousedy, ať už novými nebo starousedlíky. Když už si pořizujete luxusní nemovitost, tyto aspekty očekáváte.

V dnešní době máte stále více možností, jak si luxusní nemovitost pořídit. Neřešíme finanční stránku, z důvodu výhodných hypoték. Jsou dnes dostupné za takových podmínek, jako za dlouhou dobu nebyly. Chceme se zmínit o nás, o realitní kanceláři a o tom, co od nás můžete očekávat, rozhodnete-li se pořídit si luxusní nemovitost. Pracujeme maximálně profesionálně, přitom na osobní úrovni, nabízíme vám exkluzivní servis. Naše luxusní nemovitosti prezentujeme ve vybraných specializovaných médiích. Vlastníme rozsáhlou databázi vysoce postavených a movitých osobností, které nabízejí a poptávají luxusní nemovitosti, včetně zahraniční klientely. Mezi naše partnery patří společnosti zaměřené na prodej luxusního vybavení bytů a domů, přední designová a architektonická studia, která vyhledává movitá klientela. Jsme VIP realitní kancelář a zaměřujeme se na luxusní nemovitosti.

LUXURY properties, to je shrnutí vašich odpovědí. Děkujeme za vaši důvěru.

Mohlo by vás zajímat

LUXURY properties na Dýšině

22. července 2016

Česko patří mezi levnější lokality. U nás 4 pokojový byt, v Británii za stejné peníze garsonka

4. ledna 2018

Luxury Properties na Golf Development večírku!

9. ledna 2017