Emirát Ras Al Khaimah – bydlení či investice spojená s nulovými daněmi a rezidenčním vízem pro celou rodinu v těsné blízkosti Dubaje

20. ledna 2016

Do Emirátů přímým letem 3x denně. Za necelých šest hodin letu v Airbusu A380 se službami Emirates jste v jiném světě, přitom doma. Nabízíme k prodeji luxusní apartmány a studia v ojedinělém luxusním rezidenčním projektu v Emirátu Ras Al Khaimah. Využijte ojedinělou možnost investice spojenou s rekreací v luxusním prostředí jednoho z Emirátů. Rezidence se s použitím nejmodernějších technologií začala stavět a bude dokončena v roce 2018. Rezervační záloha činí pouze 10 % z ceny, zbytek průběžně platíte během stavby.

Emirát Ras Al Khaimah se nachází na novém, uměle vytvořeném poloostrově a byl oceněn jako „nejatraktivnější místo Dálného východu“. Jedná se o exkluzivní lokalitu s čistou přírodou a mořem, kam jezdí bohatí lidé z Dubaie na rekreaci. Emirát Ras Al Khaimah je levnější a klidnější než Dubaj. Můžete tu v klidu i aktivně relaxovat a za divy Dubaje se vydat na výlet. Když se rozhodnete opustit hory, poušť, moře, oranžovočervené pláže, jízdu na velbloudech i golf, v Dubaji jste autem za 45minut. Vášniví golfisté si hru v Ras Al Khaimah užijí stejným dílem jako v Dubaji, jen za poloviční cenu. Vodních sportů nabízí tento utajený Emirát celou škálu, vyžití pro rodiny s dětmi je zde také velmi různorodé.

Nový Resort Complex, vystavěný na uměle vytvořeném ostrově Al Marjan, se skládá z pětihvězdičkového hotelu a rezidenční části. Kompletní projekt pak přesahuje kapacitu 500 pokojů/jednotek, 10 unikátních střešních penthousů (180m2) s vlastním bazénem a s překrásným výhledem a 8 luxusních vil (200m2) ve velké tropické zahradě s přímým vstupem na pláž.

Zde nabízíme k prodeji různé typy nemovitostí od exkluzivního studia o ploše 46 m2, přes exkluzivní apartmán o velikosti 92 m2 či luxusní dvouložnicový apartmán o velikosti 138 m2 až po luxusní vily. Apartmány v rezidenční budově je možné spojovat a vytvořit si tak apartmán dle svých potřeb. Všechny „byty“ mají výhled na moře. V okolí se nachází několik luxusních hotelů, 18ti jamková golfové hřiště a vodní park.

Při nákupu této nemovitosti získáte VISA PACKAGE, které zahrnuje rezidenční vízum s možností otevření bankovního účtu a pořízení rodinných víz, 0% daň z příjmu pro firmy i rezidenty. Bezpečnost investice je chráněná  tzv. Escrow účtem (účet developera, na který jdou všechny splátky, je regulován zákonem o vázaných účtech).Dále získáváte možnost upgrade apartmánu a jeho vložení do rent-pool operátora 5ti hvězdičkového hotelu a podíl na zisku z pronájmu ve výši 8-10% ročně z investice, členství v hotelovém klubu (využívání bazénů,hotelové pláže, restaurací,fitness a dalších hotelových služeb se slevami. Více informací s možností prohlédnutí vizuálního modelu při osobní schůzce.

Mohlo by vás zajímat

Co je luxusní lokalita?

17. ledna 2018

LUXURY properties partnerem prestižní golfové DEVELOPMENT tour

4. května 2016

Luxury Properties na Golf Development večírku!

9. ledna 2017