Emirát Ras Al Khaimah – bydlení či investice spojená s nulovými daněmi a rezidenčním vízem pro celou rodinu v těsné blízkosti Dubaje

20. ledna 2016

Do Emirátů přímým letem 3x denně. Za necelých šest hodin letu v Airbusu A380 se službami Emirates jste v jiném světě, přitom doma. Nabízíme k prodeji luxusní apartmány a studia v ojedinělém luxusním rezidenčním projektu v Emirátu Ras Al Khaimah. Využijte ojedinělou možnost investice spojenou s rekreací v luxusním prostředí jednoho z Emirátů. Rezidence se s použitím nejmodernějších technologií začala stavět a bude dokončena v roce 2018. Rezervační záloha činí pouze 10 % z ceny, zbytek průběžně platíte během stavby.

Emirát Ras Al Khaimah se nachází na novém, uměle vytvořeném poloostrově a byl oceněn jako „nejatraktivnější místo Dálného východu“. Jedná se o exkluzivní lokalitu s čistou přírodou a mořem, kam jezdí bohatí lidé z Dubaie na rekreaci. Emirát Ras Al Khaimah je levnější a klidnější než Dubaj. Můžete tu v klidu i aktivně relaxovat a za divy Dubaje se vydat na výlet. Když se rozhodnete opustit hory, poušť, moře, oranžovočervené pláže, jízdu na velbloudech i golf, v Dubaji jste autem za 45minut. Vášniví golfisté si hru v Ras Al Khaimah užijí stejným dílem jako v Dubaji, jen za poloviční cenu. Vodních sportů nabízí tento utajený Emirát celou škálu, vyžití pro rodiny s dětmi je zde také velmi různorodé.

Nový Resort Complex, vystavěný na uměle vytvořeném ostrově Al Marjan, se skládá z pětihvězdičkového hotelu a rezidenční části. Kompletní projekt pak přesahuje kapacitu 500 pokojů/jednotek, 10 unikátních střešních penthousů (180m2) s vlastním bazénem a s překrásným výhledem a 8 luxusních vil (200m2) ve velké tropické zahradě s přímým vstupem na pláž.

Zde nabízíme k prodeji různé typy nemovitostí od exkluzivního studia o ploše 46 m2, přes exkluzivní apartmán o velikosti 92 m2 či luxusní dvouložnicový apartmán o velikosti 138 m2 až po luxusní vily. Apartmány v rezidenční budově je možné spojovat a vytvořit si tak apartmán dle svých potřeb. Všechny „byty“ mají výhled na moře. V okolí se nachází několik luxusních hotelů, 18ti jamková golfové hřiště a vodní park.

Při nákupu této nemovitosti získáte VISA PACKAGE, které zahrnuje rezidenční vízum s možností otevření bankovního účtu a pořízení rodinných víz, 0% daň z příjmu pro firmy i rezidenty. Bezpečnost investice je chráněná  tzv. Escrow účtem (účet developera, na který jdou všechny splátky, je regulován zákonem o vázaných účtech).Dále získáváte možnost upgrade apartmánu a jeho vložení do rent-pool operátora 5ti hvězdičkového hotelu a podíl na zisku z pronájmu ve výši 8-10% ročně z investice, členství v hotelovém klubu (využívání bazénů,hotelové pláže, restaurací,fitness a dalších hotelových služeb se slevami. Více informací s možností prohlédnutí vizuálního modelu při osobní schůzce.

Mohlo by vás zajímat

Luxury Properties partnerem finálového večeru Golf Development Tour 2017

6. prosince 2017

Prodej luxusního projektu Vily Troja v Praze vrcholí!

16. května 2016

Co je luxusní lokalita?

17. ledna 2018