Prezentace na VIP akcích

Jednotlivé luxusní byty, vily a penthousy z naší nabídky prezentujeme na VIP akcích pořádaných námi nebo našimi partnery.

Zahraniční klientela

Naše expats oddělení se specializuje na prodej a pronájem luxusních nemovitostí zahraničním manažerům.

Inzerce v prestižních magazínech

Naše luxusní nemovitosti prezentujeme jen ve vybraných médiích. Jsme VIP realitní kancelář zaměřená na luxusní nemovitosti.

Databáze VIP klientů a investorů

Vlastníme rozsáhlou databázi top manažerů, investorů, developerů, majitelů velkých firem, expatů, sportovců a VIP osobností, kteří nabízejí a poptávají luxusní nemovitosti.

Foto + video od nejlepších fotografů

Prestižní nemovitosti do našeho portfolia fotí profi fotograf na nemovitosti. Vlastníme quadrocopteru a všechny prémiové nemovitosti natáčíme.

Kvalitní responzivní web a remarketing

K prezentaci top nemovitostí používáme moderní cílený marketing. SEO, PPC, remarketing, osobní oslovení top klientů z naší databáze.

Spolupráce s našimi partnery

Našimi partnery jsou společnosti zaměřené na prodej luxusního vybavení bytů a domů, designová a architektonická studia, která vyhledává movitá klientela. Dále spolupracujeme se známými osobnostmi, které vlastní kontakty na nejbohatší lidi v Česku.

Eventy na míru

Naplánujeme a zrealizujeme speciální event přímo na míru pro vaši luxusní nemovitost. Pozveme solventní klienty, kteří hledají takovouto luxusní nemovitost k prodeji či pronájmu.

Potřebujete víc?
Domluvíme se
Hrajeme fair. Nepřeposíláme cizí nabídky a provizi bereme jen z jedné strany. Nespokojíme se s první nabídkou - věnujeme se vám dlouhodobě.

LUXURY PROPERTIES V MÉDIÍCH