Prodej luxusního projektu Vily Troja v Praze vrcholí!

16. května 2016

Ojedinělý projekt Vily Troja svojí koncepcí uspokojí ty, kteří ve svém bydlení vyhledávají výjimečnost, komfort, luxus, soukromí, přírodu i prostor. Všechna tahle kritéria luxusního bydlení zahrnul a zpracoval ve svém projektu generální dodavatel a developer společnost URBANITAS s.r.o. Vznikl tak soubor šesti luxusních domů, z nichž v současnosti je k prodeji už pouze poslední, prostřední vila projektu. Ostatní vily jsou úspěšně prodány.

Čtyřpodlažní luxusní vily stojí v jedné z nejhezčích lokalit Prahy, jsou obklopeny nevídanou a vzrostlou zelení a čistým vzduchem. Krásný je zde kontrast nových moderních vil se stávajícími prvorepublikovými vilami. Nachází se ve slepé ulici s vjezdem pouze pro rezidenty, což zaručuje určitý pocit bezpečí, soukromí a klidu. Aby majitelé měli usnadněnou péči o svůj domov, jsou všechny domy postaveny v maximální možné technologické kvalitě.

Poslední dům, který je zařazen do prodeje, je opravdu perlou celého projektu. Jedná se o prostřední vilu, která se k prodeji nabízí ve dvou variantách. První možností je pořídit si celou vilu jako celek. Uchvátí vás svojí rozlohou 690 m2 podlahové plochy na pozemku o výměře 880 m2 a samostatnou zahradou. V každém patře je krásná, na slunce situovaná terasa, velkorysá garáž je pro vaše 4 vozy a další vymoženosti, řadící se mezi samozřejmé vybavení luxusní ho rodinného domu.

Druhá varianta je prodej domu jako dvojvily. Každá jednotka má podlahovou plochu 345 m2, prosluněnou terasu v každém patře o celkové rozloze 55,77 m2, rovněž zahradu, garáž pro dva vozy a další dvě stání před domem.

„Unikátnost vil spočívá v jejich volnosti a možnosti dispozičního dokončení,“ charakterizuje stavbu autorka projektu Mgr. Ing. Arch. Pavlína Čapková. Obrovskou výhodou je možnost volného dispozičního řešení interiéru podle potřeb a představ nového majitele. To je umožněno tím, že vnitřní příčky nejsou nosné. Projekt získal v roce 2015 Cenu architektů a Cenu veřejnosti.

Vily Troja jsou zasazeny do krásné původní přírody, obklopené zahradami. Bydlíte v klidném prostředí, přitom na dosah centra velkoměsta. Pražská Troja se řadí mezi nejprestižnější lokality města. Nachází se v severní části Prahy, na pravém břehu řeky Vltavy a přilehlém kopci. Nabízí možnost aktivního i pasivního odpočinku. Procházkou se dostanete do zoologické zahrady nebo na Trojské stráně, překvapeni budete při návštěvě botanické zahrady. Významnou je i největší pražská vinice s bohatou historií. Jestliže vás lákají rychlejší sporty, stezky pro in-line brusle i cyklisty jsou tu ideální.  Naopak, budete-li chtít být v soukromí svého domova, dům vám ho nabízí víc než dost. Prostorné a slunné terasy vám nabídnou neopakovatelné výhledy do okolí, zahrada okolo domu vám může poskytnout nečekaně uvolňující činnosti ať už v pěstování zeleně, květin, bylinek nebo při relaxačních chvilkách trávených v grilovacím centru se svými blízkými. Každý si zde může najít své využití komfortu, který tohle luxusní bydlení nabízí.

Neváhejte nás oslovit, seznámit se a přesvědčit se o spolehlivém servisu a osobním přístupu k vašim požadavkům. My v realitní kanceláři LUXURY properties s vámi vytvoříme vaše nové bydlení.

Těšíme se na vás.

V případě zájmu o prohlídku vás vilou ráda provede naše specialistka na prodej:

Hana Radová, tel. : +420 736 667 667.

Email: hana@luxury-properties.cz

Mohlo by vás zajímat
nterview with Michal Macek_ DN

Jak vidí současný realitní trh Michal Macek, jednatel LUXURY properties?

29. ledna 2016
Vily Troja Praha

Prohlídku projektu Vily Troja, ojedinělého luxusního bydlení v metropoli, zajistí výhradně v LUXURY Properties.

25. ledna 2016

Prodej luxusního projektu Vily Troja v Praze vrcholí!

16. května 2016