Prodej luxusního projektu Vily Troja v Praze vrcholí!

16. května 2016

Ojedinělý projekt Vily Troja svojí koncepcí uspokojí ty, kteří ve svém bydlení vyhledávají výjimečnost, komfort, luxus, soukromí, přírodu i prostor. Všechna tahle kritéria luxusního bydlení zahrnul a zpracoval ve svém projektu generální dodavatel a developer společnost URBANITAS s.r.o. Vznikl tak soubor šesti luxusních domů, z nichž v současnosti je k prodeji už pouze poslední, prostřední vila projektu. Ostatní vily jsou úspěšně prodány.

Čtyřpodlažní luxusní vily stojí v jedné z nejhezčích lokalit Prahy, jsou obklopeny nevídanou a vzrostlou zelení a čistým vzduchem. Krásný je zde kontrast nových moderních vil se stávajícími prvorepublikovými vilami. Nachází se ve slepé ulici s vjezdem pouze pro rezidenty, což zaručuje určitý pocit bezpečí, soukromí a klidu. Aby majitelé měli usnadněnou péči o svůj domov, jsou všechny domy postaveny v maximální možné technologické kvalitě.

Poslední dům, který je zařazen do prodeje, je opravdu perlou celého projektu. Jedná se o prostřední vilu, která se k prodeji nabízí ve dvou variantách. První možností je pořídit si celou vilu jako celek. Uchvátí vás svojí rozlohou 690 m2 podlahové plochy na pozemku o výměře 880 m2 a samostatnou zahradou. V každém patře je krásná, na slunce situovaná terasa, velkorysá garáž je pro vaše 4 vozy a další vymoženosti, řadící se mezi samozřejmé vybavení luxusní ho rodinného domu.

Druhá varianta je prodej domu jako dvojvily. Každá jednotka má podlahovou plochu 345 m2, prosluněnou terasu v každém patře o celkové rozloze 55,77 m2, rovněž zahradu, garáž pro dva vozy a další dvě stání před domem.

„Unikátnost vil spočívá v jejich volnosti a možnosti dispozičního dokončení,“ charakterizuje stavbu autorka projektu Mgr. Ing. Arch. Pavlína Čapková. Obrovskou výhodou je možnost volného dispozičního řešení interiéru podle potřeb a představ nového majitele. To je umožněno tím, že vnitřní příčky nejsou nosné. Projekt získal v roce 2015 Cenu architektů a Cenu veřejnosti.

Vily Troja jsou zasazeny do krásné původní přírody, obklopené zahradami. Bydlíte v klidném prostředí, přitom na dosah centra velkoměsta. Pražská Troja se řadí mezi nejprestižnější lokality města. Nachází se v severní části Prahy, na pravém břehu řeky Vltavy a přilehlém kopci. Nabízí možnost aktivního i pasivního odpočinku. Procházkou se dostanete do zoologické zahrady nebo na Trojské stráně, překvapeni budete při návštěvě botanické zahrady. Významnou je i největší pražská vinice s bohatou historií. Jestliže vás lákají rychlejší sporty, stezky pro in-line brusle i cyklisty jsou tu ideální.  Naopak, budete-li chtít být v soukromí svého domova, dům vám ho nabízí víc než dost. Prostorné a slunné terasy vám nabídnou neopakovatelné výhledy do okolí, zahrada okolo domu vám může poskytnout nečekaně uvolňující činnosti ať už v pěstování zeleně, květin, bylinek nebo při relaxačních chvilkách trávených v grilovacím centru se svými blízkými. Každý si zde může najít své využití komfortu, který tohle luxusní bydlení nabízí.

Neváhejte nás oslovit, seznámit se a přesvědčit se o spolehlivém servisu a osobním přístupu k vašim požadavkům. My v realitní kanceláři LUXURY properties s vámi vytvoříme vaše nové bydlení.

Těšíme se na vás.

V případě zájmu o prohlídku vás vilou ráda provede naše specialistka na prodej:

Hana Radová, tel. : +420 736 667 667.

Email: hana@luxury-properties.cz

Mohlo by vás zajímat

LUXURY properties partnerem prestižní golfové DEVELOPMENT tour

4. května 2016

Luxury Properties partnerem finálového večeru Golf Development Tour 2017

6. prosince 2017

Česko patří mezi levnější lokality. U nás 4 pokojový byt, v Británii za stejné peníze garsonka

4. ledna 2018