Prohlídku projektu Vily Troja, ojedinělého luxusního bydlení v metropoli, zajistí výhradně v LUXURY Properties.

25. ledna 2016

Prohlídku projektu Vily Troja, ojedinělého luxusního bydlení v metropoli, zajistí výhradně v LUXURY Properties.

Domy projektu Vily Troja jsou postupně dokončovány a je o ně nečekaně velký zájem. Čtyři vily jsou již prodány, poslední vila čeká na svého nového majitele. Přijďte si prohlédnout vaše nové bydlení v nejprestižnější lokalitě Prahy. Překvapí vás nejen svojí polohou, ale i rozlohou, klidem, krásnou přírodou a čistým vzduchem.

Jestliže jste ve fázi řešení nového bydlení, převažuje u vás požadavek prostoru, svobody, luxusu a jedinečnosti, projekt Vily Troja je tu právě pro vás. Vily Troja je moderní projekt oceněný v roce 2015 Cenou architektů a Cenou veřejnosti. Je nabízen výhradně realitní kanceláří LUXURY Properties.

Co projekt Vily Troja obnáší? Dvě samostatně stojící dvojvily o čtyřech podlažích, z nichž každá půl-vila o čtyřech podlažích nabízí celkem 345 m2podlahové plochy, 4 terasy, zahrada, garáž pro dva vozy a další vymoženosti.  Jedna z těchto vil je nabízená jako celá samostatná exkluzivní stavba s rozlohou 690m2 podlahové plochy spolu s dalším komfortním vybavením jako ostatní jednotlivé byty. V současnosti je k prodeji jen prostřední vila, která se prodává jako jeden samostatný celek.

Vily Troja jsou zasazeny do krásné původní přírody, obklopené zahradami a rodinnými domy z první republiky. Klidné prostředí nabízí možnost aktivního i pasivního odpočinku. V blízkosti se nachází zoologická zahrada, velmi dobře se můžete po okolí projet na kolečkových bruslích nebo například navštívit jeden z mála vinohradů v Praze. Pokud se vám zrovna nikam nechce, luxusní prostory vily vám nabízí maximální relaxaci v soukromí. Terasy v každém patře, prosklené jižní strany domu, zahrada okolo domu, výhledy do okolí, život nerušený sousedy ani původními obyvateli, ano, to vše nabízí svým novým majitelům Vily Troja.

Celý komplex jednotlivých luxusních  vil vám svým umístěním dodá nejen maximální pocit bezpečí, pohodlí, ale především pocit výjimečnosti.  Všechny tyhle atributy odpovídají představám našich klientů o luxusu. Když k tomu přidáme maximálně spolehlivý servis a osobní přístup zástupců LUXURY Properties, vaše spokojená budoucnost je zaručená.

Neváhejte nás oslovit a seznámit se. Vytvoříme společně vaši novou životní etapu.

Mohlo by vás zajímat

LUXURY properties podpořila umělecký galavečer Jadrana Šetlíka a Olgy Romanko

30. března 2016

Nadstandardní mezonety v novém projektu Rezidence Palmovka v naší nabídce!

9. ledna 2018

Česko patří mezi levnější lokality. U nás 4 pokojový byt, v Británii za stejné peníze garsonka

4. ledna 2018